У Києві від коронавірусу помер український актор театру і кіно Олег Модзелевський. Йому було 66 років.

Як передає портал Українці, про це написав на особистій сторінці в Facebook фотограф Сергій Рижков, який підтримував із Модзелевським дружні стосунки.

"З великим сумом повідомляю, що COVID-19 забрав життя актора й режисера Олега Модзелевського", – повідомив він.

Скріншот із Facebook Сергія Рижкова
Скріншот із Facebook Сергія Рижкова

Відзначимо, що Олег Модзелевський народився 1954 року. Він закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. З 2007 року був актором Театру сатири при центрі творчих ініціатив Києва.

Артист також знімався в російських й українських багатосерійних фільмах, він часто грав священнослужителів. Так, він зіграв священників у серіалах "Порох і дріб", "Я подарую тобі світанок", а також ченця у фільмі "Биття серця". Також він виконував ролі в п'ятому сезоні популярного серіалу "Повернення Мухтара", стрічках "Сільський роман", "Міський пейзаж" та інших.

Нагадаємо, що пішов з життя відомий актор Девід Проуз, який відомий за роллю Дарта Вейдера в класичній трилогії Зоряні війни, помер у віці 85 років.

Раніше Українці повідомляли, що у віці 60 років помер легендарний екс-футболіст збірної Аргентини Дієго Марадона.

Також ми повідомляли, що радянська і російська актриса театру і кіно, яка відома ролями в серіалах "Вулиці розбитих ліхтарів" і "Мажор", Світлана Обідіна померла на 46-му році життя. Причина смерті артистки не уточнюється.