Відомий український педіатр Євген Комаровський обрушився з критикою на організаторів різних ток-шоу, зазначивши, що такі заходи роз'єднують і сварять людей.

Євген Комаровський, скріншот із відео
Євген Комаровський, скріншот із відео

Так, в інтерв'ю «Політека онлайн» він, зокрема, сказав, що головною проблемою, що загрожує безпеці країни, є те, що українці «ненавидять один одного», постійно з'ясовують стосунки і не можуть згуртуватися навіть «перед обличчям смертельної небезпеки».

"Вони готові потонути, але за руки вони не візьмуться, розумієте? І поки ми не знайдемо слова, інструменти, лідерів, які змусять українців взятися за руки, поки ми не виженемо поганою мітлою тих, хто людей сварить, підштовхує до конфлікту, паскудить починаючи з коментарів і закінчуючи площами, поки ми від усіх не позбудемося, ми будемо деградувати, деградувати і деградувати», — сказав Комаровський.

Євген Комаровський
Євген Комаровський

За його словами, це призводить до того, що з України їдуть «світлі, нормальні і заповзятливі» люди.

"І це-наш вирок. Вирок владі, вирок політикам, вирок хлопцям, які організовують всякі ток-шоу ... всі ваші ток-шоу, всі до одного сварять людей і стравлюють. Виходить красива картинка, а працювати на об'єднання ні в кого розуму не вистачає. Ось це-наша біда. Хвороба, гірше коронавірусу», — резюмував педіатр.