Пандемія китайського віруса - жахіття, яке звалилося на світ у 2020 році. Щоб хочь якось захистити українців від швидкого розповсюдження хвороби, в Україні було вирішено ввести карантин вихідного дня. Але це не принесло очікуваних результатів, тому потрібно діяти більш масштабно і Кабмін прийняв важливе рішення.

Як передає портал Українці, про цю інформацію розповідає ТСН.ua з посиланнянням на підтверджені джерела в "Слузі народу".

Кабінет міністрів узгодив дату введення блокування. Суворі обмеження набудуть чинності з 24 грудня і триватимуть до 15 січня.

Нагадаємо, сьогодні, 30 листопада, керівництво штату зібралося на нараду, щоб вирішити, чи потрібно і коли проводити повний блокування.

Карантин в Україні, скріншот з відео
Карантин в Україні, скріншот з відео

Володимир Зеленський розповів про необхідність визначення реалістичних прогнозів, щоб зрозуміти, чи витримає медична система та економіка країни стрес. Громадянам обіцяли якнайшвидше повідомити про це, щоб вони могли підготуватися до економіки та надання послуг населенню.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд підтримуватиме бізнес, а Кабінет міністрів за ініціативою президента вже розробив програми допомоги ФОП, збереження робочих місць та компенсації сплати єдиного соціального внеску

Нагадаємо, що колишній головний санітарний лікар дав поради щодо святкування Нового року.

Раніше Українці повідомляли, що "Слуга народу" Данило Гетманцев підтримує главу МВС Арсена Авакова щодо негайного введення повного локдауну в країні.

Також ми повідомляли, що Степанов назвав невтішний прогноз щодо китайського віруса.