В українській армії можуть з'явитися безпілотники. Про це повідомляє портал IT-sider.

За заявою голови концерну Укроборонпром Ігоря Фоменка, новинка буде називатися Сокіл-300. Його розробили в конструкторському бюро Луч і він порівнюється з турецьким Байрактаром.

Як повідомив Фоменко, через рік безпілотник приймуть на озброєння ЗСУ. Він буде розроблений під будь-які розробки конструкторів.

Вперше даний апарат був представлений 6 листопада цього року в Жулянському машинобудівному заводі. На розробку Україна витратила півтора року.

Один екземпляр коштує 45,6 мільйона гривень. Якщо в Україні він вироблятиме конвеєрно, то вартість очікувано знизиться на тридцять-сорок відсотків.

Зазначимо, що віднедавна Україна співпрацює з Туреччиною у військовому плані. Цілком ймовірно, що турецькі фахівці допомагали українським колегам у розробці даного екземпляра. З недавніх пір Туреччина демонструє серйозні успіхи з цими безпілотними літальними апаратами.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.