Українська столиця увійшла в топ - 20 міст з найбільш забрудненим повітрям. Про це повідомляє портал IQair.

30 листопада Київ посів вісімнадцяте місце серед найбрудніших міст планети. Спочатку Індекс забрудненості повітря в Києві досягав позначки 133 при нормальних показниках в 50. Згодом показник опустився до ста чотирьох балів.

Фахівці вважають, що стан повітря в столиці залишається небезпечним для тих людей, хто страждає захворюваннями дихальних шляхів. При такому рівні забруднення краще надягати респіратори, зайвий раз не виходити на вулицю і закривати вікна в приміщеннях.

Також фахівці рекомендують включити очищувачі повітря. Спортивні заняття на відкритому просторі-це вкрай погана ідея. У закритих приміщеннях теж не радять отримувати фізичне навантаження, так як в столиці активно поширюється коронавірус.

Відзначимо, що столиця України регулярна знаходиться в антирейтингу міст з найбільшим забрудненням повітря. У Міністерстві екології стверджують, що такі показники спостерігаються через велику кількість транспорту.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.