Президент Туреччини заявив, що в його країні населення буде щепитися безкоштовно від коронавірусу. Про це повідомляє портал РБК-Україна.

Як тільки Туреччина отримає безкоштовно зареєстровану вакцину, все населення буде вакцинуватися від цієї хвороби безкоштовно.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган на прес-конференції 30 Листопада. Уряд розраховує, що масова вакцинація почнеться з наступного місяця.

"Наші громадяни зможуть отримати вакцину безкоштовно", - повідомив президент Туреччини.

На даний момент завершили фінальні випробування двох препаратів. Один це спільна розробка фармокомпаній Німеччини і США. Вона показала 95% ефективності.

Також існує американська вакцина Moderna, яка показала клінічні випробування в 94,5%. З тридцяти тисяч учасників дослідження заразитися дев'яносто п'ять чоловік.

Також є російська вакцина, про яку є суперечливі відомості. У РФ повідомляють про те, що супутник V пройшов ключові випробування, проте західні вчені іншої думки про це і критикують російську розробку.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.