Міністр охорони здоров'я Максим Степанов оцінив ймовірність зупинки громадського транспорту під час введення в країні зимового локдауну. Про це він сказав в ефірі "Україна 24".

Глава МОЗ заявив, що метою посилення карантину є зменшення тиску на медичну систему.

Українці, скріншот з youtube
Українці, скріншот з youtube

"це головний показник, який ми беремо до уваги", – пояснив він.

Під час локдауну будуть відчинені не лише маркети та аптеки, а й об'єкти критичної інфраструктури, зокрема лікарень, співробітникам яких треба якимось чином добиратися на роботу.

Крім того Степанов підкреслив, що ситуація з жорстким карантином не створюватиме проблему, а навпаки вплине на показники захворюваності. Тому що в таких випадках в транспорті не буде ніякої потреби.

Таку ж думку висловив і міністр інфраструктури Владислав Криклій. Він зазначив, що не планується обмежувати будь-який транспорт: міські, внутрішньообласні, міжміські перевезення і залізниця працюватимуть. Перельоти скасовувати не будуть, Що стосується міжнародного авіасполучення, то слід враховувати ситуацію в іншій країні.

Максим Степанов також хоче провести зустрічі з головами парламентських фракцій щодо необхідності збільшення видатків на медицину у держбюджеті-2021.

Цікаво, що у Великобританії першими почнуть прищеплювати населення від коронавірусу, вакцинацію почнуть вже наступного тижня. Що стосується України, то згідно з опитуванням, в якому взяли участь 2500 осіб, навіть у разі можливості безкоштовної вакцинації ось 19, тільки 55% українців з числа опитаних готові вакцинуватися.

Цікаво, що охочих отримати безкоштовну вакцину більше серед літніх українців і жителів сільської місцевості, а платну - серед молоді та жителів Києва.

Раніше ми повідомляли, підвищення зарплат медикам: у МОЗ сказали, на що можуть розраховувати "ангели в білих халатах".

Нагадаємо, що у світі зафіксовано понад 60 млн випадків зараження Covid-19. За минулу добу у світі виявили 542 661 випадок зараження коронавірусом

Нагадаємо, що з Фонду боротьби з Covid-19 використали 62% коштів: на що витратили гроші