Якщо у вас є проблеми із засинанням, то цілком ймовірно, що організму бракує необхідних вітамінів.

Наприклад, кілька досліджень показали, що безсоння є одним із симптомів дефіциту магнію. Крім того, магній має заспокійливу дію. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, дорослій людині необхідно 460 міліграмів магнію в день.

Вітамін D, кадр з відео
Вітамін D, кадр з відео

Зміна біологічного ритму (або циркадного ритму), зокрема, раннє пробудження, може бути пов'язано з нестачею калію. Дослідження показали, що добавки калію можуть допомогти вам спати всю ніч. Цей елемент міститься в квасолі, листових овочах, авокадо, селері, картоплі, солодкій картоплі.

Якщо протягом дня ви відчуваєте втому, то цілком імовірно, що організму бракує вітаміну D. Це може бути викликано низкою різних факторів, таких як стрес, але згідно з дослідженням, опублікованим в журналі клінічної медицини сну, існує "сильний взаємозв'язок" між надмірною сонливістю протягом дня і дефіцитом вітаміну D.

Сонячне світло є відмінним джерелом вітаміну D, як і риба-меч, лосось, тунець, печінка і збагачені молочні продукти.

Вітамін D, кадр з відео
Вітамін D, кадр з відео

Нагадаємо, раніше ми писали про пишний бісквіт "Маргарита": як приготувати ідеальний корж без зайвої мороки. Рецепт приготування бісквіту "Маргарита"

Раніше ми повідомляли рецепт сирників, які завжди вдаються: цей секрет зробить їх неперевершеними. Рецепт ідеальних сирників на сніданок

Також ми повідомляли, про незвичайні оладки на сніданок: несподіваний рецепт звичної страви. Рецепт цих незвичних оладок дуже простий