Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко зауважив, що ніхто не може заборонити військовослужбовцям захищати себе та побратимів у випадку явної збройної агресії.

– Випереджаючи питання щодо можливості відкриття вогню у відповідь, наголошуємо: ніхто не може заборонити військовослужбовцям захищати себе та побратимів у випадку явної збройної агресії. Це гарантовано міжнародним гуманітарним правом, – сказав Володимир Кравченко. – Як Командувач Об’єднаних сил, головним завданням якого є збереження життя особового складу та мирних мешканців у районі проведення ООС, запевняю, що у разі порушення противником режиму «тиші» і створенні загрози їх життю, відповідь Збройних Сил України буде миттєвою і рішучою.

ООС, АТО, українські вояки
ООС, АТО, українські вояки

В частинах і підрозділах Об’єднаних сил панує здорова атмосфера. Всі без винятку військовослужбовці готові виконувати накази, розуміючи важливість досягнутих політичних домовленостей, адже йдеться тепер про реальну можливість зупинити вогонь з обох сторін.

КОМАНДУВАЧ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ ВОЛОДИМИР КРАВЧЕНКО: «НІХТО НЕ МОЖЕ ЗАБОРОНИТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ЗАХИЩАТИ...

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Monday, July 27, 2020

У коментарях українці побажали вдачі та наснаги українським бійцям, хоч багато хто не вірить у припинення вогню, та вважає все це путінською аферою.