В інтерв'ю «Апостроф TV» український виконавець Олег Скрипка стверджує, що помітив процес тихої анексії Криму ще в нульових роках.

Зокрема, лідер групи «Воплі Відоплясова» згадав 2000-х, коли його група брала участь в російській передачі зі співаком Олександром Маршалом. «У журі цієї програми сидів Михайло Боярський, і на перший погляд був звичайний розмова. Але в якийсь момент Боярський задав питання: «А коли будете Крим віддавати?» ... І тоді я зрозумів, що Крим будуть віджимати. З того часу я почав звертати на подібні речі увагу», - поділився спогадами Скрипка.

Після цього музикант зазначив, що він почав розуміти, чому він не може зі своєю групою виступати в Криму, а також в Донецьку і Луганську.

«Я думаю, що схема була досить складна, але робоча, щоб не давати нам знімати зали для виступу. І пізніше в Криму почали з'являтися російські партії. І потім я сам для себе на Крим поставив хрест », - розповів музикант.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Скрипка вже досить давно розлучився зі статусом холостяка. Артист перебуває у шлюбі близько 23 років. За словами співака, для того, щоб залишатися завжди щасливим з однією людиною, необхідно прикладати зусилля. Так, Олег Скрипка зазначив, що має своє бачення того, як необхідно підігрівати інтерес до другої половини.

Відомий український співак Олег Скрипка вже досить давно розлучився зі статусом холостяка. Артист перебуває у шлюбі близько 23 років. Так повідомляє «Теленеделя».

За словами співака, для того, щоб залишатися завжди щасливим з однією людиною, необхідно прикладати зусилля. Так, Олег Скрипка зазначив, що має своє бачення того, як необхідно підігрівати інтерес до другої половини. «Ми так довго разом, напевно, тому що ми рідко бачимося. Я багато їжджу, а, може, тому що ми інтроверти двоє - чи не імпульсивно люди. І необхідно займатися своїми відносинами Ти ніби повертаєшся в молодість, повертаєш ті роки - там, де захід, там, де романтичні вечері. Ми з дружиною намагаємося хоча б два рази на рік подорожувати. Якщо є бажання - все, тоді треба ставити завдання. Якщо ти дійсно хочеш бути з цією людиною », - розповідає Олег Скрипка.

Нагадаємо, що недавно про свій намір розлучитися з дружиною заявив популярний український співак Вадим Олійник. Пара пробула в шлюбі 5 років. Через цей час артист вирішив, що не готовий продовжувати будувати сім'ю. Вадим Олійник має намір займатися виключно власною кар'єрою.