Два члени Кабміну подали заяву про відставку. Про це повідомляє портал Хвиля.

Йдеться про Романа Абрамсовського, який обіймають посаду міністра екології, а також міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба. Дана інформація була підтверджена головою Верховної Ради Дмитром Разумковим.

Спікер парламенту зазначає, що ці заяви розглянуть у комітетах у середу шістнадцятого грудня.

Також Дмитро Разумков попросив профільні комітети зібратися на засідання 16 грудня для вирішення цього питання.

Він може бути розглянутий вже вранці, після чого надійдуть на пленарне засідання національного парламенту.

Романа Абрамовського призначили на посаду в Кабміні влітку 2020 року. Його завданням було боротися із забрудненням повітря в нашій країні.

Шість місяців тому він повідомляв, що є відповідний план для того, щоб рибні ресурси приносили користь державі. Причина його бажання звільнитися поки невідома.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі