Оператор мобільного зв'язку "Київстар" продовжує нахабніти і піднімати ціни на свої послуги для українських громадян. Мешканка України, ознайомившись з ситуацією, поділилася постом у соціальній мережі з цього приводу.

Відповідну публікацію жінка розмістила на своїй сторінці в Twitter.

Незадоволені українці не припиняють висловлювати свої негативні відгуки в соціальних мережах щодо нахабної і жадібної роботи мобільного оператора.

Українка, яка побачила велике скупчення пенсіонерів під магазином мобільного оператора "Київстар", вирішила з'ясувати, в чому причина такого ажіотажу.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Виявляється, українські пенсіонери стали в цілу чергу під магазином через те, що хочуть поміняти свої тарифи, так як мобільний оператор вирішив, в черговий раз, підняти ціни на свої тарифи без будь-якої згоди користувачів.

"Маріуполь. Київстар підняв тарифи на мобільний зв'язок, на 25 грн , було 75 грн на місяць стало 100 , це без Інтернету. Пенсіонери стоять у черзі для вибору іншого тарифу, дешевшого. Благодійністю Київстар не займається", - прокоментувала свою публікацію українська мешканка.

Крім цього, під її постом деякі люди відреагували на дану ситуацію і залишили свої відгуки під ним.

"Власник Київстар - Вимпелком він же мегафон Росія", " lifecell ще пару місяців тому підняв тарифи..",- пишуть Українські клієнти мобільних послуг.

Коментарі на пост в Twitter
Коментарі на пост в Twitter

Нагадаємо, що компанія мобільного зв'язку Київстар продовжує засмучувати своїх користувачів підвищенням цін на тарифні плани.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі продовжують висловлювати негативні думки про погану роботу мобільного оператора Київстар.

Також портал "Українці" писав, що мобільний оператор Київстар продовжує піднімати ціни на свої послуги українцям.