У компанії заявляють, що трамвай вже майже зібраний.

Сьогодні, 11 грудня, компанія "Татра-Юг", яка випускає трамваї на потужностях в Дніпрі, оприлюднила чергові фото свого нового трамвая К-1т306.

"Низькопідлоговий трамвайний вагон нового покоління серії К1Т від" Татра-Південь" майже готовий до роботи в містах України і за кордоном", - йдеться в коментарі компанії, який цитує ЦТС. При цьому, як видно на фото, вагон поки не встановлений на візки, в кабіні немає облицювання і не встановлена панель управління.

Компанія "Татра-Юг" представила новий трамвай
Компанія "Татра-Юг" представила новий трамвай

На уточнююче запитання редакції про те, коли трамвай покине цехи підприємства, в "Татра-Юг" повідомили, що зараз закінчуються випробування бортових вузлів і механізмів машини.

"У січні плануємо випробування на лінії або в Дніпрі, або в Києві", - прокоментували ЦТС в компанії.

Нагадаємо, що "Татра-Юг" претендує на поставку Києву 20 низькопідлогових трамваїв, які столиця планує закупити за кошти ЄІБ.

Як повідомляли ukrainci.com.ua раніше, в Україні, можливо, скоро з'являться МАЗ - 303. Це міський низькопідлоговий автобус, представлений Мінським автозаводом в 2019 році. Презентація була підготовлена для фахівців галузі з метою познайомити з новинкою перед виходом на ринок.

Автобус вже сертифікований в Україні.

автобус МАЗ-303
автобус МАЗ-303

Мінський автобус третього покоління має повністю нову конструкцію каркаса з корозійно-стійкої сталі. Носова і задня маски, а також дах – пластикові, а ось на бічні зовнішні панелі зроблені з алюмінію.

Крім антикорозійних переваг такі бічні панелі ще й краще при заміні в разі пошкодження, так виконані не цільними, а роздільними.

автобус МАЗ-303
автобус МАЗ-303

Довжина машини - 12,42 м, ширина – 2,55 м, висота – 3,15 м.колісна база збільшилася, що дало можливість розмістити в центральній частині салону (на низькій підлозі) більше сидінь. Салон вміщує до 105 пасажирів в залежності від комплектації (в представленій версії – 96 чол.), з них 26 – на сидіннях.

автобус МАЗ-303
автобус МАЗ-303

Висота підніжки - всього 32 см, а для людей на візках встановлений висувний пандус з електроприводом.