Андрій Садовий вилікувався від коронавірусу. Відповідний пост з'явився на його офіційній Фейсбук-сторінці.

Мер Львова розповів, що 22 грудня у нього був перший робочий день після першого в житті лікарняного. Садовий зазначив, що протягом п'ятнадцяти років він не хворів настільки сильно, що доводилося припиняти робочий день. Мер Львова назвав це цікавим досвідом.

Він зазначає, що кожна людина переносить коронавірус по-своєму. Однак на даний момент лікарі говорять Садовому про те, що він може працювати, так як в організмі виробилися антитіла.

"Спасибі всім, хто писав, дзвонив і турбувався про моє здоров'я! Будьте і ви здорові, бережіть себе і близьких!",- повідомив Садовий.

Відзначимо, що ті, хто страждає від коронавірусу, може мати проблеми з серцево-судинною системою.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.