Телеведучий і амбасадор збірної України Сергій Притула прокоментував призначення Мірчі Луческу головним тренером «Динамо», пише Трибуна.

«Луческу - той самий колишній тренер "Шахтаря" і російського "Зеніта", який розповідав, що не стежить за УПЛ, оскільки там залишилася одна команда. І який говорив, що йому не по-пацанськи очолювати «Динамо».

Хочу поговорити про Луческу як про людину-нехтуванні. Я це бачив як уболівальник кожен день, поки він був в Україні і навіть за її межами.

Він постійно критикував українських гравців і чемпіонат. Йому все було не так, погано, він виливав тонни лайна на Україну і навіть на людей, які для нас ікони. Зокрема - на Валерія Лобановського.

Але він не просто нехтував України, паралельним курсом він дуже любив Росію, хвалив і чекав, коли Росія буде в Україні. Свого часу він виїхав з «Шахтарем» із Донецька, тому що його окупували росіяни. І що він зробив? Поїхав працювати в Росію.

Йому з *** ь на нас з вами, тисячі смертей, мільйони переселенців, він плювати хотів на нашу біль і страждання, історію, адже для нього це все - Радянський Союз. Тепер містер «Яка різниця» приїхав до столиці України тренувати «Динамо».

З таким же успіхом, якби не помер, можна було б і Кобзона поставити на тренерську посаду. Він же теж вважав, що це все Радянський Союз. Після цього назвати призначення Луческу плювком в історію і дух столичного клубу, особи уболівальників - це буде значним применшенням.

Але це тренер з великим динамівським серцем, адже він тренував «Динамо» Бухарест. Проблема не в Луческу, а в тому, що Київ 30 років не має свого футбольного клубу. Клуб є у братів Суркісів і Медведчука, вони крутять їм, як хочуть", - сказав Притула.