Українська жінка, яка скористалася послугами доставки української пошти "Укрпошта", розповіла, як довго вони відправляють листи, показавши наочний приклад. Вона повідомила, що дана пошта вже дуже довго доставляє посилки.

Відповідну публікацію жінка оприлюднила на своїй сторінці в Twitter.

Дівчина, яка живе в Харкові, відправила листа до Києва ще в липні місяці цього року, а відповіді вона дочекалася аж у грудні місяці.

"Хочете дізнатися, як працює Укрпошта, зокрема в Харкові?Наприкінці червня відправила листа. Воно дійшло до Києва 08.07.Судячи з штампів, мені відповідь відправили 29.07.Отримала я його сьогодні, 22.12. Зашибись, да? 😂При тому, що весь серпень дзвонила на пошту і дізнавалася, чи є відповідь", - прокоментувала свою публікацію громадянка України.

Пост в Twitter
Пост в Twitter

Відомо, що "Укрпошта" є оператором поштового зв'язку по всій території України. Крім цього, вона є Всесвітнім членом поштового союзу ще з 1947 року. Єдиним акціонером і засновником "Укрпошти" є Міністерство інфраструктури країни.

Також варто відзначити, що на 2017 рік операційний прибуток компанії "Укрпошта" склав 5.5 мільярдів гривень, а чистий прибуток - у розмірі 203 мільйони гривень.

Нагадаємо, що у мережі опублікували розклад роботи Нової пошти та українських банків під час новорічних свят.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українці прийшли в лють від нав'язливої роботи комерційної компанії Rozetka.

Також портал "Українці" писав, що у мережі опублікували інформацію про можливі нові громадські транспорті в столиці.