Дії влади мер Луцька назвав "недолугими і несвоєчасними".

Мер Луцька Ігор Поліщук увечері в п'ятницю, 31 липня, заявив, що рішення держкомісії ТЕБ та НС - нагадаємо, що остання віднесла місто в "червону зону" - має "незрозумілі мотиви". Крім того, міському голові не зрозумілий статус цієї комісії. Відповідно, градоначальник не має наміру вводити в місті посилені карантинні заходи. Якщо влада хоче зупинити транспорт і закрити установи, то нехай вводить надзвичайний стан, - заявив мер.

"Червоний" рівень означає, що повинен бути зупинений громадський транспорт, закриті дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та інше, що, в свою чергу, призведе до відсутності роботи і засобів до існування у тисяч жителів міста і ще більшим недонадходжень до міського бюджету і викличе величезні незручності і проблеми для десятків тисяч жителів міста ", - заявив Поліщук.

Більш того, збунтувався мер дії центральної влади проти коронавируса назвав "недолугими, несвоєчасними і непрофесійними".

"Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде приймати ніяких рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів в зв'язку з вищевказаним незрозумілим рішенням. Якщо центральна влада хоче працювати за законом - нехай вводить надзвичайний стан і тільки тоді зупиняє транспорт, закриває закладу і приймає інші обмеження ", - заявив Поліщук.

Цікаво, що на фото, які міський голова Луцька пачками викладає в Мережу, практично немає людей в масках. Не дивно, що місто потрапило в "червону зону".

Нагадаємо, що раніше аналогічні демарші вже влаштовували інші градоначальники: в Офісі президента обіцяли з ними судитися і обіцяли всілякі покарання. Ні покарань, ні судових розглядів, втім, не було. Навпаки, в суд стали подавати на Зеленського.