Жертва побиття і домагань в купе поїзда Маріуполь-Київ Анастасія Лугова впевнена, що чоловік, який напав на неї Віталій Рудзько не вперше поводиться таким чином, але вона сповнена рішучості, щоб цього не повторилося.

Про це жінка написала в Facebook.

"Сьогодні я вже така.

Не можу звикнути до дівчини в дзеркалі (((

Прокинулася в 6 ранку від болю.

Якщо вчора хоч трохи могла "мугикать" і відповідати на питання, то сьогодні не можу видати ні звуку.

У періоди паніки, мене цікавить питання "за що?" і стає шкода себе.

Але не через жалість я вирішила це пустити в маси!

Я впевнена, що у нападника я була не першою жертвою. Але моїм не мовчанням наступних жертв у нього не буде !!! ", - підкреслила Анастасія Лугова.

Жертва нападу у потязі
Жертва нападу у потязі

Жертва нападу у потязі
Жертва нападу у потязі

Нагадаємо, Анастасія Лугова повідомила, що 31 липня в потязі Маріуполь-Киів один з пасажирів без верхнього одягу увірвався в купе, де вона була з маленьким сином, почав бити і намагався зґвалтувати. Чоловік, який напав чоловік зламав жінці щелепу. Його затримали і передали поліції. Заступник міністра внутрішніх справ Анатолій Геращенко повідомив, що затриманий - уродженець Запоріжжя Рудзько Віталій Євгенович, 1975 року народження, був тричі судимий.

Жінка прокинулася від ударів по голові. Чоловік зламав їй щелепу, тримав за горло і роздягненим бігав по вагону. Його затримали і передали поліції.

Про подробиці того, що сталося потерпіла Анастасія Лугова написала в Фейсбуці.

"В купе я була з сином. Прокинулася від ударів по голові. Невідомий проник в наше купе, одягнений був тільки в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка. Тримав за горло і бив багато разів", - написала вона.

Маленький син Анастасії прокинувся від її криків. Жінці вдалося вмовити нападника не гвалтувати її за сина, і той відповідь її в сусіднє купе.

"Двері за мною заблокував на верхній замок. В купе на столі була розрізана диня, з якої стирчав ніж. Тому кричати не було сенсу. Я боялася, що якщо він здатний на побиття невинною незнайомої жінки, то зарізати ножем, щоб не кричала - НЕ проблема ", - пише Анастасія.

У цей час син жінки заплакав за стінкою і почав кликати маму.

"Ось він, шанс на порятунок ", - подумала я і запропонувала вийти і піти заспокоїти сина під приводом, що дитина може розбудити всіх. Чоловік мене відпустив, але сказав, щоб я повернулася, інакше він мене знайде, і буде гірше", - написала вона.

Удвох із сином Анастасія кинулася до провідниці, але та спросоння не розуміла, що відбувається. Допомога вдалося знайти тільки в сусідньому вагоні. Нападника затримали і охороняли до Києва, він погрожував зірвати стоп-кран, вибити вікно і втекти.