Українські залізничні вокзали за планом міністра інфраструктури Владислава Криклія передадуть приватним компаніям.

Про це він розповів під час інтерв'ю виданню РБК.

За планами Криклія, вже цього року українські вокзали почнуть передавати в концесію (тимчасову експлуатацію приватним компаніям). Таким чином вокзали хочуть перетворити на торгово-розважальні зоновані комплекси.

залізничний вокзал Харкова
залізничний вокзал Харкова

Як міністр повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, першими підуть інвесторам Київський і Вінницький вокзали. Також в концесію вже готують вокзали Миколаєва, Дніпра, Харкова і Чопа. Передавати їх будуть у форматі 1 + 1: один великий і один маленький в "донавантаження".

"По концесії вокзалів у нас рух відбувається вперед, все планово. У нас шість вокзалів зараз готуються до концесії, включаючи Київський вокзал. Ми прийшли до думки, що великі вокзали, які є свого роду магнітами, будемо передавати в концесію не поодинці, а таким собі набором. Це буде, найімовірніше, як нам рекомендує наш партнер Світовий банк, IFC, у форматі 1 + 1: тобто один великий вокзал і один менший вокзал. Тоді ми можемо знаходити стратегічного концесіонера, який зацікавлений у великому вокзалі. Маленький йому буде в донавантаження", - вважає Владислав Криклій.

залізничний вокзал Харкова
залізничний вокзал Харкова

Міністр пояснив, що така модель сьогодні є найбільш справедливою.

"Це більш справедлива модель. Ми розуміємо, що тоді ми швидше зможемо охопити і дійти до кількох цілей. Перша-щоб вокзали розвивалися і ставали торгово-розважальними зонованими комплексами, які забезпечуватимуть усіма сервісами і зручностями пасажирів, що зараз неможливо робити. По-друге-це прозорі надходження від цих вокзалів. Тому що зараз різні корупційні прояви можуть бути і міністерство не може за цим стежити, за цим компетентні органи стежать", – стверджує Владислав Криклій.