Обурена мешканка України розмістила пост в соціальній мережі на тему того, як співробітники відділень "Нової Пошти"(вона ж НП) крутять свої махінації. Вона стверджує, що посилка, яку вона замовляла, повинна важити в рази менше.

Відповідний пост дівчина розмістила на своїй сторінці в Twitter.

Всім відомо, що найпопулярніша українська компанія, яка надає послуги експрес-доставки будь-яких матеріалів, це "Нова Пошта".

Дана компанія була створена в 2001 році, штаб-квартира якої знаходиться в Києві. На 2019 рік число співробітників у відділеннях "Нової Пошти" становило 28 тисяч осіб.

Нова Пошта
Нова Пошта

Українська мешканка, яка регулярно користується послугами доставки через "НП", розповіла про те, що вона отримала свою посилку, яка важить в 10 разів більше, ніж повинна.

"Я замовила посилочку, вага якої 0,5 кг, але на НП вирішили, що це мало і вона стала важити 5кг,з якого чоловічого статевого органу такі зміни?!",- поділилася Українка з публікою.

Пост про Нову Пошту в Twitter
Пост про Нову Пошту в Twitter

Юзери соцмережі, які теж користуються послугами "НП", написали свої негативні відгуки з приводу роботи компанії.

"Вологість висока", "багато разів читала, що якщо оскаржити це на відокремлені, то можуть перерахувати доставку", "що в мене такий натсрій, що мабуть я таки буду робити гвалт у відокремлені", "я постійно лаялася з новою поштою, але вони тепер вказують об'ємну вагу посилки, а не реальний. Тому може приїхати взагалі порожня коробка, але платити треба за її обсяг", "там пряжа, 5 моточків, Я не впевнена, що її упакували в коробочище, хоча, всяке буває", - пишуть українці свої відгуки.

Коментарі на пост про Нову Пошту в Twitter
Коментарі на пост про Нову Пошту в Twitter

Нагадаємо, що українські жителі незадоволені тим, що вони чекають на вулиці свої посилки під відділенням Укрпошти в -10.

Як раніше повідомляв портал "Українці", мешканка України розповіла про те, як чекала відповідь на свій лист багато місяців через погану роботу Укрпошти.

Також портал "Українці" писав, що жителі України обурені роботою Укрпошти.