У Рівному спалахнув серйозний скандал через лікаря-стоматолога Інни Кравчук, яка жорстоко била дітей на своєму прийомі. Тепер у соціальній мережі обурені поведінкою директора стоматології, яка не визнає те, що покриває медика-садиста.

Відповідну заяву зробив користувач Roland Deschain на своїй сторінці в Twitter.

У Мережу потрапило відео, на якому видно, як лікар-стоматолог у Рівненській клініці приймає маленьких дітей до себе на прийом. Виявилося, що медик нещадно бив маленьких пацієнтів, яких батьки приводили до неї лікувати зуби.

На даний момент один з рівненських адвокатів вже почав працювати з трьома сім'ями, які постраждали від рук горе-лікаря. Також відомо, що в стоматології, де Інна Кравчук працює, відмовилися давати будь-які коментарі щодо цієї ситуації.

стоматолог з Рівного знущалася над дітьми
стоматолог з Рівного знущалася над дітьми

А тепер один з користувачів в соціальній мережі обурився поведінкою керівниці стоматології, в якій працює лікар. Виявляється, її обурює не те, що вона покривала свою колегу, а те, що ця колега почала пліткувати про неї.

"Це так мило. Керівницю стоматології "Голівуд" хвилює не ті, що вона покривала лікаря-садиста, а ті, що та садистка пліткує про неї", - підписали пост в соціальній мережі Twitter.

Нагадаємо, що у Харкові, поліцейського, який влаштував п'яний дебош і заснув за кермом, відновили на посаді.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Владивостоці чоловіків у барі таємно знімали на камеру, а відео розміщували на сайті для дорослих.

Також портал "Українці" писав, що компанія "Київстар" потрапила в скандал через свої тарифи.