Фахівці в області харчування і здоров'я розповіли про те, які види ковбаси є найбезпечнішими, а які – небезпечними для організму людини. За їхніми словами, найбезпечнішою ковбасою є сиров'ялена, яку виготовляють з пташиного м'яса.

Про це повідомляє портал "Медикфорум"

Вчені з'ясували, що до складу сиров'яленої ковбаси з м'яса птиці входить маленька кількість жирів, а під час виробництва туди дуже рідко додають погані компоненти. Але таку ковбасу можна назвати безпечною тільки в тому випадку, якщо вона зроблена з добірних сортів м'яса.

Сиров'ялена ковбаса
Сиров'ялена ковбаса

Що стосується сирокопченої ковбаси, то її виробляють з червоного м'яса, але в процесі в її склад додають багато солі, щоб ця ковбаса довго зберігалася.

Крім того, до складу цього виду ковбаси входить багато тваринних жирів і шкідливого холестерину, тому велика кількість цієї ковбаси може спровокувати появу раку, а в більшості випадків – до раку товстої кишки.

Сирокопчена ковбаса
Сирокопчена ковбаса

Фахівці стверджують, що список найбільш шкідливих і небезпечних ковбас очолюють ліверна і кров'яна. Їх роблять, додаючи туди внутрішні органи тварин, через що вони виходять особливо жирними.

За словами медиків, такі ковбаси не можна їсти людям, які мають захворювання серця і судин, а також нирок і печінки.

Нагадаємо, що фахівці в області здоров'я розповіли, як правильно приймати душ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, який продукт є найкориснішим для сніданку.

Також портал "Українці" писав, що вчені розповіли про те, про що говорить часте позіхання у людини.