Мін'юст за борги виклав жіночі труси на аукціон.

Такий незвичайний лот з'явився на сайті системи електронних торгів арештованим майном. Його стартова ціна ─ 19 гривень 41 Копійка, поки що знайшовся тільки 1 учасник торгів.

Сам аукціон стартує 22 лютого о 9:00, Розмір 1 кроку ─ 0,97 гривень.

Хто виявився боржником-невідомо, але, судячи з усього, це явно дуже злісний порушник.

жіночі труси продають на аукціоні Сетам
жіночі труси продають на аукціоні Сетам

Варто відзначити, що подібного сорому в нашій країні ще не було напевно з часів Євгена Брагара, який радив продати пенсіонерці свого старенького песика Шарика, щоб оплатити за газ.

Раньше Українці писали, що в мережі спливло скандальне відео голови Комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, в якому вона заявила, що у людей, які заводять дітей заради соціальних виплат, вони народжуються "низької якості".

Про це вона заявила в ефірі у відеосервісі Zoom. Запис був оприлюднений у Facebook ще 29 травня, але розголосу він отримав тільки зараз, пише Обозреватель.

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна - соціальна країна? Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій «наїджати та дискримінувати найманого працівника» вже захопливо наводить приклади про «каструвати та стерилізувати» Ось така вона «нова нормальність» за світоглядом нардепки СН Це і про «дітей дуже низької якості», і про «потрібно стерилізувати»…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться? І нічого, - каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно Овертона Слухайте, робіть перепост та розголос. P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція «не розглядати законопроект 2681» набрала необхідні 25 000 голосів. Далі буде…

Posted by Страйком "Заради Майбутнього" on Friday, May 29, 2020

Третьякова думала про те, яким має бути справедливий розподіл соціальних виплат у державі, і хто заслуговує на грошову допомогу.

Що сказала Третьякова

Діти "низької якості"

"Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Які призводять до того, що вони сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер говорила колись", - сказала Третьякова.