Синоптики розповіли про те, що погода на території України зміниться лише в останній тиждень лютого. За словами фахівців, саме в цей період за вікном підвищиться температура повітря, а в деяких регіонах стовпчики термометрів піднімуться до понад 10 градусів тепла.

Про це повідомляють на сайті Gismeteo.

Згідно з даними від синоптиків, температура повітря в Україні почне підвищуватися вже на вихідних. Більш того, середина наступного тижня стане теплою, і на термометрах можна буде побачити плюсові температури. За словами синоптик, в деяких регіонах тепло буде навіть у нічний час.

Що стосується столиці України, так найтепліші дні настануть 23-25 лютого, вдень температура повітря підвищиться до 2-4 градусів тепла, а вночі опуститься до нуля. Незважаючи на це, під кінець місяця морози до Києва повернуться, але вони вже не будуть такими потужними, як раніше.

Харків'ян погода порадує 24-25 лютого, львів'яни та одесити відчують тепло в останній тиждень лютого.

Погода в Харкові на 2 тижні
Погода в Харкові на 2 тижні

Варто підкреслити, що на територію нашої країни разом з потеплінням "увірветься" атмосферний фронт, який принесе з собою велику кількість дощу і мокрого снігу.

А поки синоптики підкреслюють, що цей тиждень, аж до п'ятниці-суботи, буде приречений на потужні морози.

Нагадаємо, що синоптики засмутили прогнозом, розповівши про різку зміну погоди в Україні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", синоптики розповіли, коли варто очікувати настання весни в Україні.

Також портал "Українці" писав, що рятувальники попереджають, що не варто виходити на лід через зміну температури повітря на вулиці.