У селі Воронів Рівненської області через нерозчищені дороги фельдшеру довелося на спині два кілометри нести пацієнта до лікарні.

Про це повідомляє прес-служба Центру екстреної медичної допомоги на своїй сторінці в Facebook.

Фото швидкої допомоги
Фото швидкої допомоги

За інформацією медиків, їм надійшов дзвінок про те, що у місцевого жителя на тлі ДЦП почалися судоми. Лікарі екстрено виїхали на виклик, проте дістатися до пацієнта карета швидкої допомоги не змогла.

Тоді фельдшер екстреної медичної допомоги взяв необхідні медикаменти і відправився до пацієнта пішки, а після огляду прийшов до висновку, що його потрібно доставити в лікарню. Авто медиків було далеко, тому лікар взяв хворого на спину і два кілометри йшов до неї пішки.

Наразі пацієнт перебуває у гощанській центральній районній лікарні.

Раньше Українці писали, що хвору дівчину довелося везти кіньми: швидка не могла дістатися крізь замети.

14 лютого об 11: 35 надійшло повідомлення від чергового Ємільчинського підрозділу Національної поліції про те, що в районі села Хотиж Барашівської територіальної громади в снігових заметах застрягла швидка, яка їхала на виклик до 14-річної пацієнтки в село Зелениця.

Хвору дівчину довелося везти кіньми
Хвору дівчину довелося везти кіньми

На місце події було відправлено чергове відділення 33-го Державного пожежно-рятувального поста. По прибуттю до місця, де вимушено зупинилася швидка, рятувальники забрали лікаря в пожежний автомобіль і продовжили рух.

За кілька сотень метрів стало зрозуміло, що спецавтомобіль теж не зможе далі їхати до села через сильні перемети і ущільнений сніговий покрив. Лікар з командиром відділення вирушили до хворої пішки. При огляді дівчини було прийнято рішення про її подальшу госпіталізацію в районну лікарню.