Синоптики розповіли про те, що на територію України "загляне" довгоочікуване потепління, яке протримається до середи, 24 лютого 2021 року. За їхніми словами, на градусниках можна буде побачити плюсові температури, але таке буде недовго.

Про це повідомляють на сайті Укргідрометцентру.

Не так давно на території України владу брали сильні морози, на термометрах температура повітря часом досягала позначки в -29. Але тепер синоптики порадували відмінною новиною про те, що в країну прийшло довгоочікуване потепління.

Вони розповіли про те, що плюсова температура повітря триматиметься, як мінімум, до середи, 24 лютого 2021 року. 22 лютого в Україні очікується тепла погода, громадяни всіх областей відчують плюсову температуру.

Погода в Україні
Погода в Україні

На півдні буде 9 градусів тепла, а в західних регіонах очікується до +11 градусів. Що стосується снігу, так він буде тільки в Донецькій і Луганській, а також в Сумській і Харківській областях.

23 лютого в Україні стане трохи холодніше, у східній частині країни буде 1-6 градусів морозу вдень, а вночі стовпчики термометрів опустяться до 11 градусів нижче нуля. У центрі країни тепло ще протримається, вдень температура повітря коливатиметься від -1 до +5, а вночі – 1-4 нижче нуля.

Прогноз погоди
Прогноз погоди

На жаль, вже з 24 лютого на території нашої країни знову похолодає, в східних регіонах очікуються снігопади і сильні морози до -14 градусів. Але західні області зможуть ще порадіти теплу, адже там буде сонячно і 10 градусів вище нуля.

Нагадаємо, що синоптики розповіли про те, коли в Україні стане тепліше на вулиці.

Як раніше повідомляв портал "Українці", на територію України повернуться сильні морози.

Також портал "Українці" писав, що синоптики розповіли прогноз погоди в Україні на найближчий час.