Синоптики розповіли про те, чого варто очікувати від погода на території нашої країни в першому весняному місяці, давши детальний прогноз. За їх інформацією, на початку березня в Україні кілька днів очікуються сильні морози, які будуть останніми серйозними морозами.

Про це повідомляють на погодному сайті "Gismeteo".

Синоптики стверджують, що з 3 по 6 березня будуть сильні морози, а на термометрах вночі показуватиме до 15 градусів нижче нуля. Тим не менш, ці морози будуть останніми, потім же мінусова температура затримається лише в східних областях, але з 9 березня там буде тепло.

Погода в Харкові
Погода в Харкові

У центрі країни вночі теж будуть заморозки, але з 8 березня можна очікувати потепління. Західні регіони відчують довгоочікуване потепління з 9 березня, холодно буде лише зрідка вночі, а вже вдень тепло очікується вже з 5 березня.

Погода в Києві
Погода в Києві

Погода у Львові
Погода у Львові

А ось список перших регіонів, які відчують справжню весну, стануть південні. Останні морози будуть 9 березня, а потім температура повітря не опускатиметься нижче 2 градусів тепла навіть у нічний час доби.

Погода в Одесі
Погода в Одесі

З 9 березня 2021 року по всій території України, нарешті, будуть підвищуватися стовпчики термометрів. До того ж, синоптики відзначають, що в першому місяці весни буде багато сонця, а також очікується велика кількість опадів.

Нагадаємо, що народний синоптик Наталка Діденко розповіла, якою буде погода найближчим часом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у МВС попередили українців про небезпеку у зв'язку з погіршенням погоди.

Також портал "Українці" писав, що синоптики розповіли, що на території України очікуються перепади погоди.