Не на таке відкриття сподівався блогер, коли взявся досліджувати сумнозвісну електростанцію.

Про це пише Daily Star.

Нещодавно користувач "Тіктока" з ніком Googlemapsfun неабияк злякав своїх підписників, виклавши відео з Чорнобиля, яке набрало 4,6 млн переглядів.

Блогер виявив у Чорнобилі купу кісток
Блогер виявив у Чорнобилі купу кісток

Зазвичай хлопець просто заходить в "Гугл-карти" і досліджує місцевість в пошуках чогось цікавого, але в цей раз Знахідка його не дуже порадувала. "Крокуючи" по карті біля покинутої електростанції і знімаючи це на відео, блогер натрапив на гору кісток, що лежать в безладді на землі.

Блогер виявив у Чорнобилі купу кісток
Блогер виявив у Чорнобилі купу кісток

"Це що таке?",- підписав вражений Googlemapsfun — і підписники в коментарях розділили його шок. Станція перестала працювати в 1986 році після жахливої аварії в четвертому блоці, після чого всі жителі покинули місто і околиці, а хто загинув, був похований з особливими умовами через радіацію.

@googlemapsfun

😱 #googleearth #scary #googleearthscary #googlestreetview #googlemapsfun

♬ Main Titles - Charlie Clouser

Швидше за все, виявлені кістки були останками великих диких тварин, які захопили покинуте місто. Але у користувачів мережі була інша думка.

Блін, це точно справжні кістки. Це був робочий станції, який помер під час аварії Dminicklechuga

Поруч лежать металеві скоби, які раніше використовувалися для підстраховки. Напевно, це працівник, який займався своєю справою під час евакуації один, впав і загинув — звідти і протигаз Addymasta1

Знаєте, краще б кому-небудь викликати Сема і Діна Вінчестерів, щоб вони розібралися з цими кістками... Dylanturner53