Фахівці в галузі метеорології розповіли про те, якою буде погода на території України в четвер, 25 лютого 2021 року. Згідно інформації від синоптиків, передостанній день робочого тижня буде теплим, але вночі в деяких регіонах країни все ще протримаються морози.

Про це повідомляють на сайті Укргідрометцентру.

Зима на території України цього року "дала жару", громадяни вже й не пам'ятають, коли бачили таку зиму. Вулиці буквально засипало величезною кількістю снігу, а термометри показували дуже низькі температури повітря.

Але синоптики порадували, що в Україні трохи потеплішало, розповівши про те, якою буде погода в четвер, 25 лютого. Так, на заході очікується від 10 до 14 градусів вище нуля вдень, але в нічний час доби стовпчики термометрів опустяться до 1-3 градусів морозу.

Погода в Україні на 25 лютого
Погода в Україні на 25 лютого

Жителі центральних регіонів відчують вдень 7-9 градусів тепла, а вночі температура повітря впаде до 0-2 градусів вище нуля. Що стосується північної частини країни, так там 25 лютого буде холодніше, температура повітря буде від -2 до + 4 градусів.

У східних областях стовпчики термометрів коливатимуться в межах 0-5 градусів тепла, а вночі повітря охолоне до 1-6 градусів нижче нуля. Жителі південних регіонів побачать на термометрах вдень 3-5 градуси вище нуля, а вночі – 1-3 градуси морозу.

Погода в Україні
Погода в Україні

Що стосується столиці України, так там до самого вечора небо буде затягнуте сірими хмарами, але під вечір небо стане чистим. Синоптики також говорять про те, що в Києві опадів не передбачається.

Нагадаємо, що синоптики розповіли, яким буде перший весняний місяць для українців.

Як раніше повідомляв портал "Українці", синоптики розповіли про те, скільки протримається тепло в Україні.

Також портал "Українці" писав, що народний синоптик Наталка Діденко розповіла про наближення сильних морозів до України.