Увечері у вівторок, 23 лютого 2021 року, в Подільському районі Києва несподівано спалахнула серйозна пожежа за адресою вулиця Північно-Сирецька, 1. Повідомляється, що вогонь спалахнув в одноповерховому складському приміщенні, де зберігалися паперові матеріали, дерев'яні тари і піддони.

Про це повідомляють у прес-службі Головного управління ДСНС України у Києві.

Повідомляється, що о 21:43 в оперативно-координаційний центр управління ДСНС прийшло повідомлення щодо пожежі в Подільському районі української столиці. На місце пожежі відразу ж приїхали рятувальники з найближчих підрозділів.

Пожежа в Подільському районі Києва
Пожежа в Подільському районі Києва

Після прибуття на місце події пожежні служби з'ясували, що вогонь спалахнув в одноповерховій складській будівлі, розмір якої становить 35 на 15 метрів. Відомо, що в цьому приміщенні зберігався дерев'яний посуд, піддони, а також папір.

Пізніше стало відомо, що вогонь міг перекинутися на сусідні будівлі, тому рятувальники миттєво почали гасити вогонь. Вже о 22:40 пожежні служби локалізували вогонь, а о 23: 13 вони повністю його загасили.

Згідно з інформацією від медиків і поліцейських, у пожежі, на щастя, немає загиблих і травмованих. На даний момент пожежні служби та правоохоронні органи з'ясовують причини та обставини виникнення пожежі.

Нагадаємо, що у Харкові на території торгового центру "Барабашово" спалахнула серйозна пожежа.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Росії 12-тирічний школяр облив свою однокласницю антисептиком і підпалив.

Також портал "Українці" писав, що у Запорізькій області підлітки підпалили товариша.