Суд розглядає клопотання про продовження Стерненко домашнього арешту

Шевченківський райсуд Києва розглядає клопотання прокурора про продовження обраної активісту Сергію Стерненко запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту терміном на 2 місяці.

У залі суду присутній Стерненко і його адвокати, а також представники звинувачення, зокрема прокурор Микола Бозовуляк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Суддею у справі є Марина Антонюк.

Як повідомляв Укрінформ, 15 червня Шевченківський райсуд міста Києва обрав Стерненко запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Апеляційний суд залишив цю запобіжний захід у силі.

Стерненко 11 червня оголосили про підозру у вчиненні злочинів за ст. 115 ч. 1 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) і ст. 263 ч. 2 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.

Ввечері 24 травня 2018 роки два зловмисника вчинили напад на Стерненко і його дівчину. Відбиваючись, активіст смертельно поранив одного з них ножем в живіт. Ножові поранення були і у самого Стерненко і другого нападника, якого поліція затримала, але відпустила, надавши йому статус свідка, а пізніше - державну охорону.

25 червня Стерненко повідомив, що Служба безпеки завершила слідство у його справі.

30 липня Стерненко повідомив, що суд обмежив йому терміни для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження до 11 серпня.