Синоптики розповіли про те, якою буде погода у перший день весни на території України. За словами синоптиків, в понеділок, 1 березня 2021 року, в нашій країні дощитиме, а місцями жителі деяких регіонів побачать за вікном мокрий сніг.

Про це повідомляють на сайті Укргідрометцентру.

Згідно з інформацією від синоптиків, початок весни буде мінливим-температура повітря коливатиметься від 5 градусів морозу до 5 градусів тепла. Крім цього, 1 березня на Заході, Півночі і в центрі очікується невеликий дощ, місцями посипле мокрий сніг.

Погода в Україні
Погода в Україні

Що стосується температури повітря, то в найближчу добу стовпчики термометрів піднімуться до 1-6 градуса вище нуля. У західних і південних регіонах в денний час доби очікується 10 градусів тепла. Вночі температура повітря буде від + 2 до -3 градусів.

Погода в Україні
Погода в Україні

В цілому, в березні погода в Україні буде різною-температура повітря коливатиметься, і на вулиці холод чергуватиметься з теплом. Також варто підкреслити, що перший весняний місяць буде засмучувати великою кількістю опадів.

Синоптики говорять про те, що в середньому температура повітря в березні коливатиметься від 0 до 6 градусів вище нуля. Серйозних морозів в першому місяці весни не буде, проте вночі буде досить холодно і температура повітря буде опускатися до "мінусової".

Нагадаємо, що синоптики розповіли про те, якою буде погода в перший весняний місяць в Україні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", синоптики розповіли про несподіване потепління в Україні.

Також портал "Українці" писав, що синоптик Владислав Білик розповів про погоду до кінця зими.