У вівторок, 16 березня 2021 року, в Києві з вікна міської клінічної лікарні №4, яке знаходиться на шостому поверсі, раптово вистрибнула жінка. Повідомляється, що в результаті стрибка травми виявилися несумісними з життям, що призвело до загибелі жінки.

Про це повідомляють на каналі "Київ Оперативний" у соціальній мережі Telegram.

Як розповіли в соціальній мережі, трагедія трапилася в Солом'янському районі Києва, а саме в медичному закладі, в якому лежать пацієнти з коронавірусною інфекцією. Там з 6-го поверху вистрибнула одна з пацієнток, життя якої обірвалося миттєво.

Медики, які прибігли на допомогу жінці, не змогли її врятувати і лише зафіксували її смерть. Прес-секретар Солом'янського районного управління поліції Києва Олена Мошко підтвердила, що в лікарні сталася трагедія.

Поліція України, медики швидкої допомоги
Поліція України, медики швидкої допомоги

За словами прес-секретаря, жінка, яка вистрибнула з вікна, з'явилася на світ в 1949 році. Це означає, що на момент загибелі жінка була досить літньою, їй було 72 роки.

"З вікна Київської міської клінічної лікарні №4 вистрибнула жінка. Вона була 1949 року. На жаль, її життя обірвалося відразу", - підкреслила прес-секретар Солом'янського районного управління поліції Києва.

Скріншот з каналу "Київ Оперативний" в Telegram
Скріншот з каналу "Київ Оперативний" в Telegram

На даний момент відомо, що на місце трагедії прибула слідчо-оперативна група. Члени цієї групи намагаються з'ясувати всі обставини і причини загибелі 72-річної жінки.

Нагадаємо, що у Києві чоловік вистрибнув з огорожі мосту в річку і помер.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Дарницькому районі Києва 15-тирічна дівчинка вистрибнула з 16-го поверху.

Також портал "Українці" писав, що в Одесі підліток повісився на поясі від халата своєї мами.