У середу, 17 березня 2021 року, в Миколаївській області несподівано спалахнула серйозна пожежа - через необережне куріння загорівся житловий будинок. За словами рятувальних органів, в результаті пожежі помер чоловік, його бездиханне тіло рятувальники знайшли в одній з кімнат будинку.

Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

Повідомляється, що о 07:06 на пункт зв'язку 21 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Миколаївській області надійшло термінове повідомлення. У ньому йшлося про те, що з вікон житлового будинку в провулку Піонерському йде густий дим.

Рятувальна служба відразу ж вирушила на місце пожежі, а коли прибула туди, то відразу ж почала розвідку. Коли вона провела обшук вдома, то виявила в одній з кімнат бездиханне тіло чоловіка, який не подавав ознак життя.

Пожежа в Миколаївській бласті
Пожежа в Миколаївській бласті

На даний момент рятувально-пожежна служба і співробітники правоохоронних органів намагаються з'ясувати, ким є чоловік. Відомо також, що о 07:42 пожежні служби ліквідували загоряння на площі 16 квадратних метрів.

Пожежа в Миколаївській бласті
Пожежа в Миколаївській бласті

Поки повідомляється, що співробітники пожежної служби встановили причину, по якій виникла пожежа. За їх інформацією, причиною появи загоряння стала необережна поведінка під час куріння.

Нагадаємо, що у Святошинському районі Києва через пожежу в одноповерховому будинку померла господиня.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Миколаївській області стався потужний вибух на території школи.

Також портал "Українці" писав, що у Подільському районі Києва спалахнула серйозна пожежа в складському приміщенні.