У Києві проводили в останню путь Павла Павлика, який помер 7 серпня в результаті онкологічного захворювання.

Читайте нас у Google News!

син Віктора Павлика
син Віктора Павлика

У Києві поховали Павла Павлика, який пішов з життя 7 серпня на 22-му році. Церемонія прощання була закритою, на похоронах хлопця були присутні тільки рідні і близькі.

На своїй сторінці в Instagram батько хлопця, відомий український співак Віктор Павлик показав зворушливі кадри останніх днів життя сина, де тяжкохворий юнак каже батькові: "Тату, я тебе люблю". "Просто без слів", - написав такий коментар до відео Віктор Павлик.

На кадрах спочатку маленький Павло на сцені говорить батькові, як він його любить. А потім вже тяжкохворий юнак, лежачи в ліжку, з останніх сил вимовляє ці ж самі слова. Хресна мама Павла Павлика, українська співачка Анжеліка Рудницька розповіла в Facebook, що юнак був світлим і добрим людиною, і, ймовірно, просто не створеним для "сучасного жорстокого світу".

син Віктора Павлика
син Віктора Павлика

"До сих пір не вірю, що його немає з нами. Мабуть, він був дуже хороший для нашого жорстокого і несправедливого світу, який поранив його чутливу душу", - написала Рудницька в соцмережі, показавши кадр з могили хлопця.

Наш Паша Павлик. Він був з народження гарнющий-прегарнющий. Ми з дівчатами вимріювали ще до його народження, щоб був...

Posted by Анжеліка Рудницька on Saturday, August 8, 2020

Рудницька додала, що на прощанні з хресним сином вона почула "дивовижне послання". І це ж послання почула інша хрещена мама Паші.

"Тепер так важливо, щоб почули ті, кому воно адресоване", - додала Анжеліка Рудницька.

Варто сказати, що співчуття рідним Павла висловили багато зірок українського шоу-бізнесу, в тому числі і президент України Володимир Зеленський.