Міністр охорони здоров'я Максим Степанов вважає, що Україні поки не потрібен локдаун, а також, що важкий період із захворюваністю COVID-19 триватиме до кінця квітня.

Про це глава МОЗ сказав в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.

Цитата:

"У нас є важкий період COVID - 19-це не іграшки, це не жарти. Цей важкий період у нас точно триватиме десь майже до кінця, до кінця квітня", - сказав Степанов.

Вчені розповіли за яких умов можливе повторне зараження COVID-19
Вчені розповіли за яких умов можливе повторне зараження COVID-19

Деталь

Глава МОЗ також заявив, що в Україні поки не будуть вводити локдаун через спалах коронавірусу.

"Я не вважаю, що нам зараз потрібен загальнонаціональний жорсткий карантин. Якщо буде більше звернуто увагу саме на карантинні обмеження, що діють на території регіону, щоб не допустити "червоного" рівня. Якщо область перейшла на" червоний" рівень епідопасності, важливо виконувати ті правила, які дає Міністерство охорони здоров'я", - сказав Степанов.

Південна Корея COVID-19 \\ фото rg.ru
Південна Корея COVID-19 \\ фото rg.ru

Доповнення

В Україні зафіксовано вже 1,5 млн випадків коронавірусної хвороби-19, добовий приріст, за 17 Березня - 15 000, що найбільше з початку року. Хворіють на сьогодні в країні 230 633 людини, за добу кількість активних хворих зросла на 8272 людини.

З 24 лютого в Україні діє адаптивний карантин з використанням чотирьох рівнів епідемічної небезпеки. Загалом дію обмежень продовжено до 30 Квітня.

В рамках адаптивного карантину регіони позначаються кольорами-зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення COVID-19, залежно від епідемічної ситуації. Беручи до уваги "колір" регіону розрізняються і обмежувальні заходи. Так, зелений рівень передбачає мінімальні обмеження. Жовтий рівень-тепер діє на території всієї країни, проте будуть вноситися деякі пом'якшення. Помаранчевий рівень-встановлюються після жовтого і свідчить про ускладнення епідемічної ситуації. Червоний рівень-передбачає більш жорсткі обмеження, як це було під час січневого "локдауну".

З 26 лютого в Івано-Франківській, з 1 березня на території Чернівецької області, з 3 березня на території Житомирської області, а з 8 березня на території Закарпатської області введено "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.