У вівторок, 23 березня 2021 року, на території України очікується холодна погода, за вікном будуть опади у вигляді мокрого снігу, снігу та дощу. Синоптики розповіли про те, які українські регіони будуть страждати від сильних дощів і мокрого снігу, а також від нічних заморозків.

Про це повідомляють на сайті Українського гідрометцентру.

Так, у східних регіонах вночі буде сипати мокрий сніг і сніг, а в денний час доби очікується дощ. За словами синоптиків, вірогідний штормовий поривчастий вітер. Стовпчики термометрів вночі коливатимуться від 3 градусів морозу до 1 градуса тепла, а вдень – 3-5 градуси вище нуля.

Снігова погода в Україні
Снігова погода в Україні

Жителі південних областей побачать за вікном сильний поривчастий вітер, вночі очікується сніг і мокрий сніг з дощем, а вдень йтиме мокрий сніг. Вночі на термометрах можна буде побачити від -1 до + 1 градуса, а вдень стовпчики термометрів піднімуться до 4-6 градусів тепла.

Погода в Україні на 23 березня
Погода в Україні на 23 березня

Північні регіони вночі зможуть радіти відсутністю опадів, зате вдень області накриє мокрий сніг з дощем. Вночі буде 2-4 градуси морозу, а вдень – 2-4 тепла. На заході очікується мокрий сніг з дощем і сніг, вночі буде 2-5 морозу, а вдень повітря прогріється до 3-5 градусів вище нуля.

У центральних регіонах вночі опадів не буде, але вдень можна чекати мокрий сніг. Вночі буде 1-3 морозу, а вдень – 3-5 тепла. У Києві у вівторок вночі опадів не буде, але вдень може посипати мокрий сніг з дощем. Вітер очікується помірним, вночі буде 2-4 морозу, а вдень – 1-3 градуси тепла.

Нагадаємо, що метеорологи розповіли про те, якою очікується погода в Україні 21 березня.

Як раніше повідомляв портал "Українці", синоптики розповіли, коли в Україні закінчаться морози.

Також портал "Українці" писав, що синоптики розповіли, коли в Україні настане довгоочікуване потепління.