У середу, 24 березня 2021 року, погода на території нашої країни буде різною - в західних регіонах буде сухо і сонячно, а ближче до східної частини очікується сніг з дощем. За словами синоптиків, в середньому, вдень температура повітря в Україні становитиме 4 градуси вище нуля.

Про це повідомляють на сайті Українського гідрометцентру.

Так, синоптики кажуть, що в західних регіонах нашої країни очікується суха погода, часом на небі буде виглядати Сонце. Вдень стовпчики термометрів коливатимуться від 3 до 6 градусів вище нуля. На Закарпатті вдень очікується 5-7 градусів тепла, а вночі повітря охолоне до 4-7 морозу.

У центральних, південних і східних областях синоптики прогнозують сніг з дощем. У денний час доби в північній частині країни температура повітря складе 3-5 градуси вище нуля, а вночі – 1-4 градуси морозу. У центрі та на сході вдень 2-5 тепла, вночі – 4 морозу, а на півдні вдень – 3-6 тепла, вночі 1-4 морозу.

Погода в Україні на 24 березня
Погода в Україні на 24 березня

Що стосується погоди в українській столиці, то в середу 24 березня там за вікном буде сухо. Стовпчики термометрів вдень коливатимуться від 4 до 6 градусів вище нуля, а вночі – 1-3 градуси морозу.

Погода в Києві на 24 березня
Погода в Києві на 24 березня

В цілому, синоптики стверджують, що до кінця першого весняного місяця стовпчики термометрів коливатимуться. Однак, з настанням крайніх чисел березня, українці зможуть відчути довгоочікуване потепління.

Нагадаємо, що синоптики розповіли про те, якою буде погода в Україні 23 березня.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співробітники МВС дали важливі рекомендації у зв'язку з погіршенням погодних умов.

Також портал "Українці" писав, що синоптик Владислав Білик розповів, коли в Україну прийде весна.