Увечері в неділю, 28 березня 2021 року, в селі В'язівок, яке розташоване в Дніпропетровській області, в житловому будинку раптово спалахнула пожежа. За словами рятувальників, в результаті загоряння є жертви в кількості 3-х осіб.

Про це повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Згідно з інформацією, 28 березня о 21:58 на гарячу лінію співробітників рятувальної служби надійшло важливе повідомлення. У ньому йшлося, що в селі В'язівок Павлоградського району на вулиці Миру спалахнула серйозна пожежа.

Пожежа в Дніпропетровській області
Пожежа в Дніпропетровській області

Після цього повідомлення рятувальні органи відразу ж вирушили до житлового будинку, який огорнуло полум'ям. Коли рятувальники прибули на місце пожежі, вони встановили, що загорівся дах житлового будинку, домашнє майно та сміття в одноповерховій споруді.

Пожежа в Дніпропетровській області
Пожежа в Дніпропетровській області

Пожежа в Дніпропетровській області
Пожежа в Дніпропетровській області

Повідомляється, що площа пожежі становила 60 квадратних метрів, їдке полум'я намагалися загасити 7 співробітників рятувальної служби та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки Державної служби з надзвичайних ситуацій.

У підсумку рятувальникам вдалося його повністю загасити, але, на жаль, без жертв не обійшлося. Після того, як рятувальники загасили пожежу, вони виявили в будинку бездиханні тіла жінки і чоловіка. Після цього вони натрапили на ще одне тіло жінки.

Нагадаємо, що у Києві спалахнула пожежа в одноповерховому будинку, в результаті чого загинула господиня.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Дніпропетровській області загорілася машина, в якій знайшли тіло чоловіка.

Також портал "Українці" писав, що у Подільському районі Києва спалахнула пожежа в одноповерховому складському приміщенні.