У вівторок, 30 березня 2021 року, в місті Южне, яке розташоване в Одеській області, спалахнула серйозна пожежа. Як розповіли співробітники рятувальної служби, жінка, яка намагалася врятуватися від пожежі, зістрибнула з балкона і розбилася.

Про це повідомляють на сайті Служби надзвичайних ситуацій.

Повідомляється, що о 12: 10 на лінію рятувальної служби надійшло повідомлення про те, що на проспекті Миру в Південному спалахнула пожежа. Після того, як рятувальникам надійшла ця інформація, вони відразу ж вирушили на місце події.

Пожежа в Одеській області
Пожежа в Одеській області

Коли вони туди приїхали, вони встановили, що загоряння почалося близько 12 години дня на восьмому поверсі 9-типоверхового житлового будинку. Пізніше вони дізналися, що в квартирі була жінка. На жаль, господиня квартири не змогли дочекатися допомоги.

Пожежа в Одеській області
Пожежа в Одеській області

Щоб врятуватися від пожежі, вона зістрибнула з навісу на балконі восьмого поверху, на жаль, цей стрибок виявився фатальним. Жінка розбилася після стрибка, а пожежу змогли загасити за 25 хвилин. За весь час полум'я в квартирі вигоріло близько 1 квадратного метра.

На даний момент співробітники правоохоронної служби, які теж прибули на місце пожежі, з'ясовують всі подробиці і обставини трагедії. Повідомляється, що на місці події працювали 7 співробітників рятувальної служби і 2 пожежних автомобіля.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області спалахнула серйозна пожежа в одному з житлових будинків.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Миколаївській області спалахнула пожежа через куріння чоловіка.

Також портал "Українці" писав, що у Києві раптово загорівся Одноповерховий житловий будинок.