Ймовірно, вже до понеділка, 12 квітня, українки, які брали участь у скандальній "голій фотосесії в Дубаї" повернуться додому.

Як запевнили в адвокатській конторі "Міллер", яка веде захист однієї з цих дівчат, таку інформацію їм надали в консульстві України в Дубаї.

"Ми отримали інформацію, що до понеділка дівчат повинні депортувати додому. Однак на прохання надати можливість родичам поспілкуватися з нашою клієнткою нам відповіли відмовою", - розповіли адвокати. Більш того, судячи з їхніх слів, ніякої об'єктивної інформації про затриманих українок взагалі немає!

Українки голяка знялися в Дубаї
Українки голяка знялися в Дубаї

З вказаною адвокатською контрою зв'язався бойфренд їх клієнтки – всю інформацію про її стан і місцезнаходження він дізнається з масмедіа. Після затримання дівчині не дали можливості зателефонувати ні хлопцю, ні батькам.

"Станом на зараз у рідних зв'язок з дівчиною відсутній... Підтвердженої інформації про стан, місцезнаходження та подальшу долю громадянок України поки немає", - констатують захисники.

Втім, як стверджують адвокати, знову ж таки, посилаючись на українське консульство, інформація про накладення на дівчат грошового стягнення і позбавлення волі не підтвердилася.

Раніше стало відомо, що близько 40 моделей були затримані в ОАЕ через участь у фотосесії, де вони публічно постали повністю оголеними на балконі одного з хмарочосів в Дубаї.

Варто відзначити, що інцидент стався ще в суботу, 3 квітня. Серед затриманих-11 українок. Дану інформацію вже підтвердило МЗС України.

"3 квітня поліція Дубая затримала групу осіб у зв'язку з порушенням норм суспільної моралі. За попередньою інформацією, серед затриманих-одинадцять громадянок України", - розповіли в МЗС.

Там додали, що українське консульство в Дубаї взаємодіє з місцевими правоохоронцями, щоб забезпечити дотримання прав українок і з'ясувати всі обставини цієї справи.

6 квітня 2021 року український консул має відвідати "зловмисниць".

Як повідомляють ЗМІ, серед затриманих було вісім росіянок, але МЗС Росії заперечує їх присутність.

Варто відзначити, що для суспільства країни, де заборонені публічні поцілунки та інші подібні дії і навіть певні коментарі в Інтернеті, це стало справжнім шоком.

За зйомку голяка затриманим тепер загрожує штраф у розмірі 1500-2000 доларів або тюремне ув'язнення строком на шість місяців за порушення "законів шаріату".