Російські туристи, які з початком сезону вирішили рвонути в Крим заради інтересу порівняли ціни на період відпустки в Туреччині з російськими курортами у тому числі з тимчасово окупованим Кримом і просто очманіли.

Російські туристи порівняли ціни на відпочинок в Туреччині і на Чорноморському узбережжі. Сімейна пара з Москви збиралася у відпустку на початку серпня, побачивши вартість готелів в Криму, подружжя вирішило почекати з покупкою.

"Поки ми нічого не бронювали, так як хочеться все-таки виїхати закордон, а поки ясності з відкритими напрямками на цей період немає", – пояснила "Московському комсомольцю" Наталія Морозова.

відпочинок в Криму
відпочинок в Криму

«Просто очманіли»

За словами жінки, вони з чоловіком непогано заробляють і можуть собі дозволити відпочинок в хорошому турецькому чотирьох - або навіть п'ятизірковому готелі.

"Заради інтересу порівняли ціни на період нашої відпустки в Туреччині з російськими курортами і просто очманіли. Ціни на наші дати в "п'ятірках" Ялти починаються від 600 тисяч рублів, в "четвірках" від 450 тисяч і це тільки зі сніданком. Це просто грабіж. При цьому в Туреччині на цей період спокійно можна знайти 5-зірковий готель з системою "все включено" за 380-400 тисяч. У Сочі вибір хороших готелів більше, ніж у Криму, але ціни там теж на серпень позамежні, при цьому місць вже дуже мало", - розповіла Наталя.

відпочинок в Криму
відпочинок в Криму

"Нічого рівнозначного»

У високими цінами зіткнулися і ті, хто збирається на відпочинок в травні, тобто ще до офіційного початку курортного сезону.

«Ми планували їхати до Туреччини з 20 травня на 10 днів. Відпочинок в хорошому чотиризірковому готелі з системою" все включено " на двох з перельотом повинен був обійтися нам в 120 тисяч рублів, - поділилася туристка Ольга Комкова. - Після обмеження авіасполучення з Туреччиною ми спробували зробити заміну на аналогічний варіант в Криму, але за такою вартістю нічого рівнозначного нам запропонувати не змогли. За нормальні готелі, які хоч якось порівнянні з закордонними, потрібно було доплатити ще близько 50 тисяч. В інших же або був відсутній нормальний басейн, а море в травні ще холодне, або спостерігалися проблеми з повним пансіоном».

"Нахабні ціни і відсутність сервісу»

Однак незважаючи на високі ціни на курортах Краснодарського краю вже натовпи туристів. У мережі з'явилися кадри з переповнених пляжів в Анапі.

Чиновники звітують, що в травні кількість туристів збільшилася більш ніж на 50% в порівнянні з травнем 2019 року.

Ті, хто вже відпочив російською півдні, діляться враженнями.

"Нахабні ціни і відсутність сервісу", - охарактеризував поїздку житель Челябінська Олег Бівалов в розмові з E1.ru.

"Цінники листувалися буквально у нас на очах, за три дні вартість страв в кафе, де ми вечеряли в перший вечір, зросла на 20-25%», - розповіла туристка «МК».