У соціальній мережі оприлюднили пост, який не дає спокою всім українцям. Він заявив, що українська картопля майже в два рази дорожче, ніж картоплі з Ізраїлю.

Про це повідомляється на сторінці "Алчевськ UA" у Twitter.

"Поясніть мені, чому молода картопля з Ізраїлю коштує - 26,90 грн, а молода картопля з України - 41,90 грн.? Невже, виростити картоплю в пустелі Ізраїлю, після чого транспортувати в Україну, оплатити всі витрати - вигідніше, ніж вирощувати її під Києвом або інших містах України?",- підписана фотографія в соціальній мережі.

Скріншот поста з Twitter
Скріншот поста з Twitter

Численні користувачі, які спілкуються в соцмережі, не могли проігнорувати публікацію такого характеру. Вони залишили свою думку під постом.

Скріншот поста з Twitter
Скріншот поста з Twitter

"Так... бо за внутрішній продукт не треба платити відкат на митниці зеленим... плюс обидві картоплі їз України", "Сьогодні купивши за 20 грн", "Багато чинуш , хотять їсти", "Високі податки, дорогі кредити, 0 підтримки від держави, дуже пізня весна. Хто мо не знає, то скоро буде новий податок на землю від 50 соток, а також податок на прибуток домогосподарств 18%, сільське виробництво вмре і будемо істоньки лише імпортні продукти...зате без бариг..", "тому що фермери збанкрутували минулого року через килим таке ще років п'ять буде", "тому що сезонність, українська поки теплична.Через тиждень-другий українська буде в 2р дешевша. Ізраїльська без знижки, також майже 40грн. До речі у нас на ринку молода картопля давно нижче 40грн.", "Бо наша не кроплена і діткам можна давати", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Скріншот поста з Twitter
Скріншот поста з Twitter

Скріншот поста з Twitter
Скріншот поста з Twitter

Нагадаємо, що в Інтернеті розповіли, наскільки подорожчали овочі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українець торгував картоплею прямо з Лінкольна.

Також портал "Українці" писав, що в Інтернеті показали, як годують злочинців у різних в'язницях.