У Києві знайшли два будинки, в яких розташовані квартири з величезною кількістю прописаних людей. Так, у першій квартирі прописали понад 1000 осіб, а у другій — 740.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Він розповів, що перша квартира, площею близько 30 кв м, знаходиться на вулиці Максима Берлінського. Саме в ній прописано понад 1000 людей. Друга, де зареєстровано 740 осіб, розташована на вулиці Кудряшова.

Усов зазначив, що в столиці більше сотні таких квартир, тому найближчим часом київська влада перевірить їх.

"Вони (прописані люди. – Ред) отримують соціальні, медичні та транспортні пільги. Створюють додаткове навантаження на місцевий бюджет. Їхні голоси використовуються для маніпуляцій на виборах. Діти цих жителів займають місця Ваших малюків в дитячих садках і школах", – розповів заступник голови КМДА.

За його словами, такі "густонаселені" квартири – окремий, напівлегальний бізнес. Він збільшує кількість нелегальних мігрантів, а також робить законним проживання на території України іноземних кримінальних елементів.

Крім того, такі реєстрації блокують мобілізацію призовників. Київська влада має намір боротися з таким "бізнесом". При цьому законодавчих обмежень щодо кількості реєстрацій місця проживання на площу житла в Україні немає. І це створює юридичні перешкоди.