Цього року через затяжну весну курортний сезон поки не відкрився. Море холодне, а погода дощова. Але готельєри вже готуються приймати відвідувачів. Сезон 2021 року обіцяє бути багатолюдним, тому попит позначиться і на підвищенні цін.

Про це пишуть Vesti.ua.

Збільшення попиту на українські курорти прогнозують турагенства. На їхню думку, цього року закордон залишається для багатьох недоступним.

Підвищувати ціни на курортах, швидше за все, почнуть з липня, коли вже буде зрозумілий результат сезону. Якщо наплив відпочиваючих буде великим – збільшуватимуть вартість у липні-серпні. Поки тримаються ціни 2020-го.

вода, море, океан
вода, море, океан

Найдорожчим буде відпустка в Одесі, Кирилівці та Затоці. В середньому подорожчання відпочинку в цьому році складе 10-15%, вважає глава Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха.

"Ціни різко не зростуть, оскільки на сьогоднішній день економічна ситуація в країні така, що не дозволяє навіть тим, хто дуже хоче багато і швидко заробити, виставляти високі ціни через низьку купівельну спроможність, – говорить він.

Дешевше буде провести відпустку на пляжах Азовського моря – Генічеськ, Арабатська стрілка, Бердянськ, Степанівка-1, Приморськ, Білосарайська коса, Щасливцеве, Мелекіно, Урзуф, Юр'ївка, Азовська Ялта.

Там ціни на житло стартують від 150-200 грн/добу. За таку вартість пропонують кімнату з ліжками, столом, стільцями, тумбочкою, шафою і санвузлом або без нього. При цьому, чим менш відомий курорт, тим він дешевше. Однак варто враховувати, що в таких місцях не буде широкого розмаїття розваг для дітей і дорослих.

Але також є і VIP-умови, навіть зі шведським столом. В одному з готелів на 3-й лінії від моря за номер хочуть 2750-3000 грн, на 2 – й лінії — 3200-3500 грн, а на першій лінії-3500-4000 грн на добу. Але в цю вартість входить сніданок і обід. Минулого року ціни були на 500-1000 грн менше.

Однак "двигуном" в цьому випадку є погода. Оскільки деякі експерти бояться повного зриву сезону.