Співробітники відділу протидії кіберзлочинності в Миколаївській області за силової підтримки бійців роти поліції особливого призначення припинили незаконну діяльність групи шахраїв, які створили шахрайський колл-центр.

Про це повідомляється на сайті кіберполіції.

Згідно з повідомленням, на момент проведення слідчих дій там "працювали" 30 операторів, які представлялися жертвам співробітниками банку і заволодівали їх персональними даними.

Відзначається, що колл-центр був розташований в одному з офісних приміщень в центрі Миколаєва. Організувала діяльність центру 33-річна мешканка іншого регіону, а допомогу їй у пошуку та вербуванні операторів надавали двоє місцевих жителів.

"За місцем розташування колл-центру поліцейські провели санкціонований обшук – в результаті-вилучили і направили на експертизу 102 комп'ютери, сервер і 28 мобільних телефонів", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі правоохоронці встановлюють остаточну кількість постраждалих та суму завданих їм збитків. Триває розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.2 СТ. 190 КК України "Шахрайство", за що передбачено покарання до трьох років позбавлення волі.