За попередніми даними Державної служби статистики, за перші три місяці поточного року українці перевищили свої витрати майже на 100 млрд.грн.

Про це розповіли в ефірі "Сніданок з 1+1".

У статистичному відомстві підрахували, що у звітний період, загалом, українці заробили понад 900 млн.грн. У той же час розтрати населення перевищили трильйон гривень. Стало відомо, що в період з січня по березень 2021 року основним джерелом прибутку українців була заробітна плата.

бідність, пенсіонери, старенькі
бідність, пенсіонери, старенькі

При цьому частина населення отримувала доходи завдяки державній допомозі. Крім того, деякі українці добре заробляли на своїй же власності. Що стосується витрат, то більшу частину своїх доходів українці направляли на придбання товарів і послуг.

Нагадаємо, за підсумками першого кварталу, в середньому українці витрачали 39,5% своїх доходів на продукти харчування та безалкогольні напої. А ось на оплату комунальних послуг і продуктів йшло 18% доходів.

При цьому на алкогольні напої, тютюнові вироби та наркотики середньостатистичний громадянин України виділяв 7,5% особистого бюджету. Крім того, на транспортні послуги українці витрачали 7,9% від загального доходу. У той же час найменше витрат направили на освіту.