В Україні майже 400 тисяч військовослужбовців-пенсіонерів з 1 липня поточного року почнуть отримувати щомісячну надбавку до своїх виплат у розмірі 2 тис.грн.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

Також він повідомив, що мінімальна пенсія для військових складе 3854 грн. Крім цього, уряд планує підвищити розмір виплат для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Таким чином, понад 40 тис. українців отримають підвищення майже в 700 грн.

пенсія, старенька, виплати, старість
пенсія, старенька, виплати, старість

"За ініціативою президента Володимира Зеленського вже на наступному засіданні Кабінету міністрів буде прийнято розроблене Міністерством соціальної політики рішення про підвищення пенсійних виплат військовослужбовцям, які перебувають на пенсії", — розповів Шмигаль.

За його словами, таке рішення допоможе зменшити існуючі диспропорції. Йдеться про те, що в 2017 році в закон Про індексацію грошових доходів населення внесли зміни, але при цьому не врахували врегулювання питань індексації пенсій для військових.

Він пояснив, що саме через це на сьогоднішній день рівень пенсійних виплат майже вдвічі відрізняються від розміру тих виплат, що були встановлені до 2018 року.