Після підвищення тарифів багато українців скаржаться на цінники Нової Пошти.

Так, нещодавно українець Василь У мережі Фейсбук поділився історією про те, як з нього запросили понад тисячу гривень за доставку балки до малолітражки.

"Ось пост про ненаситну Нову Пошту. Придбав товар, оплатив товар і попросив відправити новою поштою (а саме балка до малолітражки). Продавець здійснив відправку і прислав чек відправки, і тут я в ах#* - сума послуги з доставки 1017 гривень! І це не накладний платіж. Подзвонивши на гарячу лінію, щоб відмовитись від їхніх послуг і мені сказали що уже відправили хоча часу і години не минуло. Запропонували відказатись отримувати а натомість відправник оплатить їхні пусті катання в дві сторони", – розповів Василь.

вартість доставки Нової Пошти
вартість доставки Нової Пошти

Також чоловік уточнив, що зв'язався з конкуруючою компанією, щоб з'ясувати вартість подібної доставки через їх службу. Порахувавши габарити і страховку, клієнту виставили ціну в триста гривень, що більш ніж в три рази вартості доставки Новою Поштою.

вартість доставки Нової Пошти
вартість доставки Нової Пошти

"Позвонивши в службу доставки #містекспрес задавши параметри товару які були вказані на Нові Пошті враховуючи також страховку, то сума доставки в Міст Експрес 300 гривень. #нахабству Нової Пошти немає меж", – нарікає Василь.

скарга на вартість доставки Нової Пошти
скарга на вартість доставки Нової Пошти