Водночас статистичне відомство не змогло виявити українців, які могли б назвати себе багатими людьми.

Державна служба статистики провела дослідження під назвою "самооцінка домогосподарствами рівня своїх доходів". В результаті стало відомо, що 67,1% опитаних українців відносять себе до бідних. Про це свідчать дані Держстату.

У той же час 31,9% респондентів вважають, що вони не є представникам середнього класу, але і до бідних себе не можуть віднести.

пенсії, виплати, старенькі
пенсії, виплати, старенькі

Згідно з даними Держстату, 1,0% українців відносять себе до представників середнього класу. При цьому Держстат не зміг виявити українців, які могли б назвати себе багатими людьми у фінансовому плані.

Майже половина опитаних українців (47%) вважають, що їм потрібно заробляти щомісяця не менше 10 тис.грн., щоб не відчувати себе бідними. Ще 27,3% назвали суму від 9 тис.грн. до 10 тис.грн.

При цьому для того, щоб відчувати себе представником середнього класу 70% респондентів потрібно мати щомісячний дохід на рівні не нижче 22 тис.грн. А ось 14% українців відповіли, що вони б назвали себе представником середнього класу, якби заробляли від 18 тис.грн. щомісяця.